OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zápis ze schůze SRP 1.ZŠ v Českém Brodě ze dne 7. 2. 2017

 

 

Účast: 9 třídních delegátek

3 omluvenky (jednomyslně odhlasováno, jako odsouhlasení programu)

ředitel školy

 

 

  1. Schůze byla zahájena v 18h předsedající schůze, předsedkyní spolku pí Fischerovou: seznámení s programem.
  2. Paní Čejková – seznámení se stavem financí – současný zůstatek (průběžně aktualizován na stránkách školy) na účtu spolku: 115198,- Kč + 5481,-Kč v hotovosti. Na příspěvcích od rodičů žáků bylo vybráno 129 000,-Kč.
  3. Spolek rodičů a přátel školy věnoval škole sponzorský dar ve výši 13732,-Kč na pořízení pianina pro budovu Chanos jako náhradu za nefunkční nástroj. Dále bylo čerpáno 12821,-Kč na zřízení a vybavení čtenářského koutku v budově Chanos.
  4. Hlasováním byl odsouhlasen návrh nezvyšovat pro příští rok členský příspěvek, který i pro školní rok 2017/2018 zůstává ve výši 300,-Kč.
  5. Odsouhlasen příspěvek ve výši 700,-Kč pro pí. uč. Potměšilovou na úhradu dopravy vybavení pro čtenářský koutek.
  6. Některé třídy (zejména první) stále neurčily své delegáty, přicházejí tak o možnost zasahovat do rozhodování o rozdělování příspěvků.
  7. Diskuse s ředitelem školy (nové budovy, jídelna, navýšení ceny plavání z důvodu objednání autobusů s pásy z Kouřimi, nutné zlepšení prezentace výsledků práce SRP, možnosti přispívání ze strany SRP pro 2.stupeň a jiné)
  8. Příští schůze SRP se bude konat 6. 6. 2017 v 18 hodin. Program bude zástupcům tříd zaslán předem.

Zapsala: J. Crosnier Leconte

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.