OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

55. narozeniny VečerníčkaPůvodně to měl být jednodenní projekt pro první třídy, ale nakonec se protáhl na celý týden.V úterý se na chodbě objevilo 55 fotografií. Obrázky byly očíslované, doplněné otázkami a zajímavostmi. Každou přestávku se zde tvořily skupinky, žáci ihned zvídavě okukovali a přemýšleli, co se bude dít. 

Slavili jsme 55. narozeniny Večerníčka. Během týdne jsme si při hudební výchově poslechli a zazpívali znělku a známé melodie. Děti přinášely knihy, ze kterých jsme si společně předčítali. Všichni jsme se těšili na pátek, který byl věnován zábavnému tvoření. 

Páteční pohádková výuka byla velmi pestrá. Děti kreslily a vybarvovaly obrázky s oblíbenými postavičkami z Večerníčků, skládaly papírové čepice, sledovaly pořad “Hvězdy večerníčků”. Na chodbě společně přiřazovaly správné názvy pohádek k fotografiím. Děti se také dozvěděly, kolik schodů Večerníček v úvodní znělce vyjde, kolik odhodí listů při jízdě na jednokolce, kolikrát se otočí. 

Vyučování uteklo jako voda, zazvonil zvonec a pohádkovému dni byl konec. 


Mgr. Marie Klusáčková

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.