Adaptační kurz 6.A

Adaptační kurz 6.A ve slunečném Harrachově

 

Na začátku září se naše třída 6.A zúčastnila adaptačního kurzu v krásném prostředí horského střediska v Harrachově.

Vyrazili jsme ve středu ráno od školy a všichni jsme byli plni očekávání, jak si společně strávený pobyt užijeme. Byli jsme zároveň i trochu nervózní, jelikož jsme znali program, který na nás čekal, a měli jsme si vyzkoušet spoustu nových dovedností.

Cesta autobusem utekla velmi rychle a než jsme se nadáli, stáli jsme i se zavazadly u penzionu Sunski.

Neotáleli jsme a hned první den jsme vyrazili společně s instruktory a našimi učiteli na projížďku po Harrachově. Jako dopravní prostředek jsme využili koloběžky, díky nimž jsme stihli projet velkou část Harrachova a jeho okolí. Přestože jsme měli koloběžky a z kopce nám to pěkně frčelo, někteří se při různých stoupáních do horských kopců lehce zapotili.

V průběhu čtyř dnů, které jsme v Harrachově strávili, jsme jezdili na koloběžkách, podívali jsme se do hornického muzea, do sklářského muzea, viděli jsme Mumlavské vodopády, vyšplhali na Čertovu horu, vyzkoušeli mnohá hřiště, zahráli si minigolf, fotbal, absolvovali jsme orientační běh a nechyběla ani noční bojovka, kterou si pro nás připravili naši spolužáci.

Počasí nám po celou dobu pobytu přálo, jen párkrát nám drobně zapršelo, ale ani to nás neodradilo od plnění úkolů. Společně jsme si adaptační kurz moc užili, lépe se poznali a již se těšíme na další společné výlety.žáci 6.A

ZŠ Žitomířská

Obrázek WhatsApp, 2023-10-03 v 15.08.58_49d7fdcf.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.