Adventní Londýn očima žáků ZŠ Žitomířská

Ve dnech 3. až 5. prosince 2022 jsme navštívili Londýn, během nabitého programu jsme viděli všechny hlavní atrakce a dominanty tohoto krásného města. Nasáli adventní atmosféru a prohlédli si vánoční výzdobu.
Výlet jsme si užili a získali nové zážitky a chuť do dalšího studia angličtiny.
žáci IX. A

When we arrived to Greenwich, we all were tired. Because the trip by bus was so long. The first thing that we saw was Greenwich park, it was beautifull. I could not understand British people, because it was cold, but they were wearing shorts and T-shirts. The best things that we saw were Big Ben, Buckingham palace, Tower bridge and London eye, but it is only my opinion.
PS, IX. B

V sobotu 3. 12. v ranních hodinách náš autobus dojel do Londýna. Po procházce parkem jsme si užili cestu lodí na Temži, prohlédli jsme si Tower Bridge a Tower of London. Po dlouhé procházce městem jsme se autobusem vydali do hostitelských rodin. Ráno nás odvezli příslušníci rodin na místo srazu. Byli jsme se podívat na stadion Chelsea a dostali jsme do rukou dres, ve kterém hrál Petr Čech. Poté jsme navštívili Přírodovědné muzeum a viděli kostry dinosaurů. Po další vycházce jsme opět šli načerpat energii do rodin. Poslední den jsme navštívili největší dominanty Londýna. Líbil se nám Big Ben a výhled z kabiny London Eye. Po nákupu suvenýrů a procházce čínskou čtvrtí Soho jsme se chystali na
odjezd.
Výlet jsme si užili a přejeme dalším generacím, aby to taky zažily.
KK, KT, AS, BC, IX. B

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.