VÝLET CHOVATELSKÉHO KROUŽKU DO PRAŽSKÉ ZOO

Náš chovatelský kroužek dne 13.4. pod vedením pí.uč. Hainzové a pí.uč. Pojmanové  vyrazil do ZOO.Náš největší cíl byl setkat se s malým slůnětem.

 Nastoupili jsme na vlak, který jel do stanice Praha hl. nádraží . Dál jsme se vydali metrem do Holešovice a nakonec autobusem , který nás dovezl až k pražské zoo. V zoologické zahradě jsme si prohlédli hodně pavilonů a živočichů. Nejdříve jsme viděli mládě slona, které se nám moc líbilo.Staré bylo osm dnů. Dál jsme šli do pavilonu hrochů, kde jsme viděli tříměsíční hrošátko.

A největší ,,pecka“ nakonec byla rezervace ,,BORORO“. Nejdříve nám paní učitelky určily pravidla a potom jsme šli blbnout na prolézačky. Paní učitelky nás sledovaly, aby se náhodou něco nestalo. Pak zamávaly a my si běželi vzít batohy a pokračovali v prohlídce.

  Čas velmi rychle utíkal a my se museli vypravit na zpateční cestu.Opět jsme jeli do Holešovic, pak na Florenc a pěšky na Masarykovo nádraží. Na nádraží jsme si mnoho vyprávěli a byli jsme rádi, že si můžeme ve vlaku sednout. V Českém Brodě na nás čekali rodiče a i těm jsme  vyprávěli zážitky.


          Jiří Růžička 6.B. ZŠ Český Brod, Žitomířská 885, okres Kolín

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting