Vážení rodiče a zákonní zástupci,

naše škola má možnost využít 20 SIM karet s neomezeným datovým tarifem pro žáky, kteří neamají možnost připojení k internetu od společnosti T-Mobile. 

Můj svobodný tarif neomezená data SD

Pro využití neomezených dat zdarma je zapotřebí datová SIM karta, kterou lze instalovat do notebooku, tabletu případně mobilního telefonu, který vytvoří tzv. hotspot. SIM karta s aktivovanou nabídkou Můj svobodný tarif neomezená data SD představuje 20 GB dat na měsíc v plné rychlosti, která se po vyčerpání pouze zpomalí na 3 Mb/s. Po uplynutí 3 měsíců bude možné tarif ukončit (samozřejmě bez jakékoliv výpovědní doby) nebo si vybrat jakýkoli jiný z aktuální nabídky. Další využívání služeb bude zpoplatněno podle platného ceníku. Na blížící se konec bezplatného poskytování neomezených uživatele operátor včas upozorní. Pokud by někdo i přesto na ukončení zapomněl, data mu budou bez další penalizace vypnuta. Pokud by byla karta využita na volání a posílání SMS budou tyto služby zpoplatněné!

Pokud máte o bezplatné zapůjčení SIM karty zájem, napište na tento email. Pokud bude zájem vyšší než počet SIM karet o přidělení rozhodne ředitel po konzultaci s třídními učiteli.

Mgr. Jiří Slavík

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.