OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Již druhým rokem bude na naší škole probíhat ověřování projektu Hodina pohybu navíc. 

Základní škola Český Brod, Žitomířská 885, okres Kolín realizuje ve školním roce 2015/2016 pokusné ověřování Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR (Ministerstvo) realizované Národním ústavem pro vzdělávání (NÚV) ve spolupráci se sportovními svazy.

Cílem pokusného ověřování (PO) je zjistit v praxi účinnost metodiky pohybu pro volný čas dětí a žáků vytvořené profesionálními trenéry a didaktiky tělesné výchovy, a zlepšit ji na základě praxe tak, aby mohla dobře sloužit zkvalitňování pohybových dovedností dětí a žáků ve školních družinách, klubech a dalších volnočasových zařízeních. Aktivity budou po celý školní rok probíhat pod vedením vyškolených trenérů nebo učitelů tělesné výchovy v dané škole.

Jedná se o zajímavou a velmi důležitou spolupráci v oblasti pohybového režimu a zdraví žáků v naší škole. Do pokusného ověřování budou zahrnuti žáci a žákyně 1. – 3. ročníku. Hodina pohybu navíc bude zaměřena na všeobecnou sportovní průpravu a je určena pro všechny, je zdarma (kapacita je ale omezena – 25 žáků z ročníku, bude záležet na pořadí přinesených přihlášek). Nejedná se o výběrovou hodinu nebo sportovní kroužek. Hodina bude zařazena v každém týdnu a v každém oddělení školní družiny (1. - 3. ročník) mezi 14. a 15. hodinou. HPN začíná od 1.10.2016.

Přesný rozvrh:

1. tř čtvrtek 14:15 - 15:00 Janů
2. tř středa 14:15 - 15:00 Janů
3. tř pondělí 14:15 - 15:00 Výborná

INFORMACE

SOUHLAS ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.