I učitelé slaví Vánoce

 

Tak nám znovu po roce nastaly Vánoce! Ve všech firmách (víme to od rodinných příslušníků a známých) se to hemží různorodými vánočními večírky. … Ani my, učitelé a ostatní pracovníci ZŠ Žitomířská, nezůstáváme pozadu a jsme rozhodnuti užít si tu předvánoční radost, klid  a pohodu. :-)

Sešli jsme se v pátek 13. 12. 2019 ve škole. V jedné třídě jsme si připravili slavnostní tabuli, objednali a připravili nějaké dobroty. 

Každý účastník vánočního večírku mohl donést tajný dárek a odložit ho pod stromeček na chodbě.  Velikost obalu vždy neodpovídala svému obsahu.:-) I velká krabice mohla skrývat maličkost.

… Slyšíme zvoneček! … Co se děje??? … Přišel k nám Ježíšek! Jasně, byl to náš pan ředitel! :-) S radostí nám dárky rozdával.

… A co jsme od Ježíška dostali? … Klidně se nás zeptejte, až nás někde potkáte! :-)

A protože mezi sebou máme operní pěvkyni, naši Kláru, užili jsme si zpívání koled u rozsvíceného stromečku … tak příjemně se její zpěv tou školní chodbou linul, až nás z toho příjemně mrazilo.

Krásné vánoční překvapení pro nás měly také kolegyně z prvního stupně, takže jsme si zazpívali během celého večera několikrát.

 … a teď hurá na vánoční prázdniny!


       Učitelé ZŠ Žitomířská 885

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.