Nové školní stravování v Českém Brodě 
Již od 1. března uvítáme strávníky v nové školní jídelně – Bezručova 1099 (bývalá nemocnice), dále bude fungovat i školní jídelna v ulici Bedřicha Smetany.
Jelikož školní jídelna v ulici Bedřicha Smetany nemá kapacity dlouhodobě vařit pro všechny mladé strávníky v Českém Brodě, tudíž se město rozhodlo přestavit objekty nemocniční kuchyně a technického zázemí v areálu nemocnice a vybudovat další školní kuchyň a jídelny. Stavba byla již dokončena, zkolaudována a nyní se vše připravuje na uvítání prvních strávníků. Od začátku března již nebude stravování zabezpečováno firmou SCOLAREST.
V nové školní jídelně Bezručova se budou od března stravovat všichni žáci ze ZŠ Tyršova a žáci z budovy prvního stupně ZŠ Žitomířská v nemocnici.
Ze začátku budeme vařit pouze jedno jídlo, ale po rozjezdu kuchyně přejdeme též na výběr minimálně ze dvou jídel. Jídelníček na první březnový týden brzy zveřejníme.
Pokyny pro strávníky, kteří budou chodit do školní jídelny Bezručova:
  • Do 25. 2. 2021 elektronicky vyplňte a pošlete přihlášku ke stravování. Přihlášku najdete zde: https://1url.cz/jzAUv
  • Do 25. 2. 2021 zaplaťte zálohu dle pokynů v přihlášce ke stravování.
  • Strávníkům, kteří budou chodit v únoru do školní jídelny Bedřicha Smetany, bude vrácen po zaplacení únorových obědů případný přeplatek na jejich účet.
Dotazy na přihlašování ke stravování můžete zasílat mailem na jidelna@cesbrod.cz (viz https://www.cesbrod.cz/.../nove-skolni-stravovani-v...)
Děkujeme za spolupráci a přejeme v nové jídelně dobrou chuť.
Za kolektiv pracovníků Školní jídelny Český Brod
Jozef Žec - ředitel

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.