Olympiáda 2019

Devět let uteklo jako voda a my se dostali do cíle. Tečkou za těmito roky se stala naše akademie, kterou jsme pojali společně s IX.B za olympiádu.

Už skoro v říjnu jsme měli vymyšlený název “Olympiáda 2019”, zbývalo jen vymyslet obsah. Postupně jsme dostávali spoustu nápadů, které sice byly dobré, ale těžko by se daly předvést. Něco se vyškrtlo, něco se přidalo, a nakonec z toho vyšel plán, který se uskutečnil. 

Nacvičovalo se, kdy se mohlo, ve škole i mimo ni. Sice bylo nacvičování  omezené přijímacím řízením, ale to nám nebránilo v tom pokračovat. Po přijímacím řízení vypukl  nácvik v plném proudu. 

A pak přišel den D - 13.6.2019.  Už od rána jsme byli plni adrenalinu, ale tréma samozřejmě nechyběla. Když už jsme měli dvě generální zkoušky za sebou, říkali jsme si: ,,Jo, teď přijdou rodiče, to bude teprve ta pravá legrace.” Nakonec jsme i rodiče zvládli. :-)

Mohli jste vidět různé tance, florbal, fotbal, boby, pěvecké vystoupení, karate, posilovací cvičení, zkrátka skoro všechny sporty, které Vás napadnou. Dále jste mohli vyhrát různé ceny, které čekaly v naší tombole. 

Samozřejmě nesmíme zapomenout na dopingovou kontrolu. Bylo to o fous, ale naštěstí nikdo nebyl diskvalifikován. 

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat celému učitelskému sboru za to, že to s námi těch devět let přežili a my jim za to budeme vždy vděční. A v neposlední řadě velký dík patří paní učitelce Renatě Šaldové, která byla tak strašně hodná a pomohla nám s organizací. 

Budeme doufat v to, že sice něco hezkého skončilo, ale snad i začne.Bára Kozová, IX. A, ZŠ Žitomířská

ak2019010203

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.