Vážení rodiče, zákonní zástupci,

blíží se pololetní klasifikace. Bohužel v této době nemůžeme, kromě žáků v 1. a 2. ročníku, předávat výpis vysvědčení osobně. Zítra (28. 1. 2021) se v aplikaci Bakaláři objeví všem pololetní klasifikace. Klasifikaci budeme zadávat klasicky pomocí známek. Ve čtvrtek budou mít všichni žáci na distanční výuce 1 třídnickou online hodinu, na které s nimi třídní učitelé proberou a zhodnotí celé pololetí. U některých žáků se na pololetní klasifikaci objeví N, což znamená neklasifikace. Nemusíte se kvůli tomu děsit, v této době se v některých předmětech nepodařilo učitelům získat potřebný počet známek, ze kterých by šla udělat výsledná známka. Proto jsou žáci v těchto případech neklasifikování a klasifikaci si doplní do 15. 3. 2021.

Vážení rodiče, berte známku jako číslo, v době koronakrize je vše komplikovanější a hodnotit žáky jen na základě distanční výuky není jednoduché. Klasifikaci ovlivňuje mnoho faktorů a průměrná známka z Bakalářů není rozhodující. Snažíme se, aby klasifikace byla vždy objektivní. 

V pátek 29. 1. 2021 jsou pololetní prázdniny a hned další týden navazují prázdniny jarní. Distanční výuka během těchto dnů nebude. Odpočiňte si, načerpejte síly a hlavně dodržujte veškerá hygienická opatření. Věřím, že po prázdninách se školy začnou postupně otevírat a uvítáme žáky ve škole naživo.

Mgr. Jiří Slavík

ředitel školy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.