Popis akce

Stanovení rekordu je dáno co největším počtem míst, kde se bude hrát desková hra 3iQ (od českého autora Honzy Vodičky a českého výrobce millaminis s.r.o.), a zároveň v největším počtu lidí hrajících hru (3iQ) v jeden den.

Akce bude probíhat na mnoha místech po celé ČR. Cílem je zapojit co nejvíce účastníků v průběhu jednoho dne. Každý účastník musí v průběhu dne odehrát alespoň dvě partie hry 3iQ a musí být zapsán do zápisového listu akce „Rekord v 3iQu“. První partie lze rozehrát 13.6.2018 v 0:01 hodin, poslední partie musí skončit nejpozději v 23:59 téhož dne. Konkrétní podoba jednotlivých akcí záleží na místních podmínkách a uvážení místního organizátora, výše uvedené podmínky pro započtení účastníka však musí být dodrženy. Pro každého účastníka je připraven pamětní list na tuto akci.

Pořadatelé

Střediska volného času, školy, školská zařízení a další zapojené subjekty. Každý kraj má určeného koordinátora, který je připraven pomoci s přípravou. Aktuálně je již připraveno více než 50 hracích míst po celé ČR. Prosím, přidejte se k nám!

Kontakt na národního koordinátora:

Mgr. Jan Vodička

e-mail: mcr-hry@seznam.cz

tel.: +420 728 213 180

Kontakt na výrobce:

Vojtěch Cetl

e-mail: cetl@millaminis.com

tel.: +420 724 127 545

Naše škola se do tohoto pokusu o rekord hlásítaké. Hraní 3iQu proběhne 13.6. během vybraných hodin a odpoledne si můžete 3iQ zahrát ve školním klubu. Vezměte kamarády, sourozence a rodiče a věnujte 15 - 20 minut jednoduché, ale krásné hře.

Motto celého projektu

„Vraťme dětem rodiče a rodičům děti. Virtuální svět není realitou.“

Nezapomeňte si ezervovat termín vaší hry - ZDE!!!

něco o 3iQu

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting