ÚVODNÍ STRÁNKA » AKTUALITY » Archív » Seznam učitelů pro školní rok 2012/2013

Zaměstnanci školy – školní rok 2012/2013

 

Pedagogičtí :

 

Vedení školy

 

Ředitelka školy: Mgr.Drahomíra Čadská K – 2.stupeň Ch, Vt

Zástupce ředitele: Mgr.Renáta Burešová , koordinátor ŠVP K – 1.stupeň M. Inf

Vedoucí ŠD a ŠK : Helena Vedralová

 

Třídní učitelé:

 

I.A Mgr. Šárka Houšová K1. stupeň, kroužek

I.B Mgr. Marie Klusáčková, 1. stupeň, kroužek

I.C Mgr. Veronika Rajčincová -1. stupeň, kroužek, správce sborovny školička

 

II.A Blanka Potměšilová K-1. stupeň , předsedkyně met sdružení, kroužky

II.B Mgr. Iva Šimáňová K - 1. stupeň , kroužky

II.C Mgr. Květa Vostruhová K-1. stupeň , kroužky,

 

III.A Mgr. Alena Strnadová K1. stupeň, správce sborovny chanos, psycholog

III.B Mgr. Petra Cenigrová K-1. stupeň,

 

IV.A Mgr. Blanka Kocumová K-1. stupeň, inventář 1.stupeň

IV.B Mgr.Milada Mužíková K-1. stupeň, kroužek , žákovská knihovna 1.stupeň

 

V.A Mgr. Radek Holeček K-1. stupeň, kroužek, správce tělocvičny a počítačů na chanos

V.B Mgr.Jiří Chvojka K-1. stupeň, Tv, na 2. st. učitelská knihovna, tělocvična hlavní budova

 

V.C

………………………………………………………………………

VI.A Mgr. Oldřich Strnad, výchovný poradce K– 2.stupeň, inventář žákovské dílny, D, Rj, Pr. činnosti

VI.B Mgr. Pavla Urbanová K – 2.stupeň, Čj, Nj, předsedkyně předmětové komise PVP

 

VII.A Mgr.Kateřina Součková, koordinátor EVVO K– 2.stupeň, kroužek , inventář chemie, Ch, Př, Ch-B praktika

VII.B Mgr.Petra Kaiferová – 2.stupeň , předsedkyně před. komise M-F, kabinet inventář M,F,

M,F

 

VIII.A Mgr. Irena Fuchsová K – 2.stupeň, předsedkyně před komise Čj, inventář kabinetu ČJ, Čj, Aj, Výchova k občanství, dramatická výchova

VIII.B Mgr. Jiří Slavík , metodik a koordinátor informačních technologií K– 2.stupeň, správce

učebny informatiky, kroužky, M, Inf, Tv

 

IX.A Světlana Pojmanová, metodik primární prevence SPJ K– 2.stupeň, kabinet zeměpisu a

D, předseda předmětové komise Z,D, správce sborovny, KMD,

D, Z

IX.B Mgr. Ludmila Bílková K– 2.stupeň, žákovská knihovna, inventář, výchova

k občanství, KMD, Čj, Praktické činnosti,

Výchova k občanství

Učitelé:

 

Sylva Heinzová Ne– 2.stupeň – důchodkyně, Inventář Př, předsedkyně předmětové komise Př, Ch, inventář ŽK a kuchyňka, správce pozemku a inventář, kroužek, PVP domácnost, Př

Mgr.Martina Benáková K -1. stupeň , předsedkyně předmětové komise cizích jazyků, správce učebny jazyků chanos a malá sborovnička chanos, Aj

Mgr. Hana Teršlová K -1. stupeň, učebna jazyků na hlavní budově, Aj

Mgr. Jitka Lukášková K– 2.stupeň, inventář cizích jazyků, AJ

Mgr.Michal Švandrlík K– 2.stupeň, kabinet M společně s Kaiferovou, M, F, Tv

Hana Bilíková Ne– 2.stupeň - studující Výt. obor na Ped fakultě - 13 hodin, předsedkyně

předmětové komise výchov, inventář Vv, Vv

Lenka Vraná Ne – 2.stupeň, kroužek, Aj

Mgr. Jitka Výborná K– 2.stupeň,

Mgr. Magda Matulíková – 1.stupeň , Aj (2. třídy)

Mgr. Trojanová – 2.stupeň, inventář Hv, Hv

Školní psycholog: Mgr. Alena Strnadová - K

Asistentky pedagoga: Renáta Šaldová – má osvědčení

Mgr. Jitka Výborná

Učitelé (počet 31 ) + školní psycholožka + asistentka pedagoga (Ša)

 

Vychovatelky ŠD: (7)

 

Helena Vedralová K 0,931 + 0,069

Renáta Šaldová K 0,534 + 0,069

Jaroslava Bednářová K 0,5

Helena Pokorná K

Jiřina Jeníková K 0,69

Mgr. Lenka Janíčková K 0,518 + 0,103,

Mgr. Jitka Výborná K 0,69

Kamila Strnadová K 0,414

Šaldová Bára N

Další vychovatelé : (vedoucí kroužků , externí zaměstnanci) -5

Dominika Svobodová

Kateřina Špičková

Jana Hlaváčková

 

Na mateřské dovolené :

Helena Výborná K - vychovatelka

 

Provozní zaměstnanci školy ( stálí )

 

Ema Vyhnalová – ekonomka školy (vedoucí úseku provozních zaměstnanců)

Hana Valentová – mzdová účetní, sekretářka

Josef Šalda – školník, údržbář, topič

Jiřina Marková – uklízečka

Libuše Protivová – uklízečka

Miroslava Rezková – uklízečka

Olga Semerádová – uklízečka

 

Jana Lambertová – vedoucí školní jídelny

Romana Opršalová – administrativní pracovnice ŠJ

 

Personál školní kuchyně :

Miroslava Bergerová – hlavní kuchařka

Zdeňka Sklenářová - kuchařka

Hana Pražáková - kuchařka

Marta Salavcová – pomocná síla

Jana Váňová – pomocná síla

Dana Průšová – pomocná síla

Romana Budská – pomocná síla

Lenka Plisková – pomocná síla

Eva Svobodová – pomocná síla

 

 

 

AKTUALITY

Losování o přijetí - přestup do 6. ročníku

27. 5. 2022

přestup

20. 5. 2022

Sportovní kurz 8. ročníků - Kácov

17. 5. 2022

Exkurze třídy 8.C do Národního technického muzea

5. 5. 2022

Výsledky losování volných míst pro prvňáčky 29. 4. 2022

29. 4. 2022

Přijímání nových žáků

24. 3. 2022

Inzerát - administrativa

18. 3. 2022

Zápis do prvních ročníků 2022

1. 3. 2022

Ošetřovné - OČR

20. 1. 2022

Lyžařský kurz 2022

17. 1. 2022

archív

Školní rok 2020/2021

FB_IMG_1626977892153.jpg