Třídenní výlet

aneb

,,Po stopách lyžníků a pašeráků”

Jako úplně poslední tečkou za naším základním vzděláním se stal výlet naší třídy IX. A do Krkonoš, respektive do Rokytnice nad Jizerou. 

V neděli 16. června 2019 jsme se všichni sešli na vlakovém nádraží. Jako minulý rok jsme měli k dispozici auto, do kterého se naskládaly věci, které bychom jen těžko vezli vlakem. Zhruba v 15 hodin, jsme seděli ve vlaku, který nás měl za čtyři hodiny dopravit na určené místo. Cesta  byla sice dlouhá, ale my se jako vždy dobře zabavili. Někdo hrál karty, jiní spali či odpočívali, a nebo si jen užívali cestu. Měli jsme před sebou dva úžasné dny, které jsme nehodlali promrhat. Samozřejmě to skončilo podle našich představ… ping - pong, kulečník, stolní hry nebo lenošení.

Neobešli jsme se ani bez slz, které se nám draly do očí, když jsme vzpomínali na předešlá léta. Naštěstí proběhla Rokytnice bez povodně, ale bylo to o fous. :)

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat panu učiteli Pačesovi za to, že s námi podnikl tento skvělý výlet, a zároveň za to, že s námi ty čtyři roky vydržel. ,,Pane učiteli, budete nám velmi chybět. Děkujeme za vše”. Bára Kozová, IX. A, ZŠ Žitomířská

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.