Velikonoční tvořivé dílničky pro naše nejmenší žáky

V duchu jarních tradic a velikonočních svátků se zástupci školního parlamentu rozhodli přiblížit velikonoční zvyky a tradice našim nejmenším žákům. Díky iniciativě žáků druhého stupně, zvláště zástupců školního parlamentu, se 1. až 3. ročníky mohly zúčastnit jedinečné akce, která propojila učení s tvořivostí a společným prožitkem.

Velikonoční tvořivé dílničky pro naše nejmenší žáky

fotogalerie

Celá akce začala v jednotlivých třídách poutavou prezentací, kdy se žáci dozvěděli zajímavosti o Velikonocích. Po krátké prezentaci Velikonoc následovala ta nejzábavnější část dne – tvořivé dílničky. S pomocí krepového papíru, nůžek, lepidla a spousty fantazie se malí umělci pustili do výroby barevných velikonočních vajíček. Nezůstalo však jen u nich. Dalším úkolem bylo vytvořit si papírové zajíčky, kteří jsou symbolem této krásné jarní doby. Učebny se na chvíli proměnily v dílny plné barev, smíchu a tvořivého rozruchu. Žáci druhého stupně se stali nejen učiteli a průvodci, ale také podporou a inspirací pro své mladší spolužáky. Tato spolupráce mezi různými věkovými skupinami přinesla nejen spoustu krásných výtvorů, ale také spoustu zábavy, kterou si společně všichni užili.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným, zejména žákům druhého stupně za jejich iniciativu, nadšení a úsilí, které do organizace této akce vložili. 

Těšíme se na další společné projekty a akce, které přinesou stejně tak pozitivní zážitky a vzpomínky. Velikonoce jsou svátky jara, obnovy a radosti, a právě tyto hodnoty jsme chtěli prostřednictvím této akce sdílet.

Přejeme všem krásné prožití velikonočních svátků, plných pohody, radosti a společně strávených chvil.

Školní parlament, ZŠ Žitomířská 885, Český Brod

20240327_093047.jpg

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting